Logo

Niechirurgiczne systemy zagęszczania włosów

Niechirurgiczne systemy zagęszczania włosów Hair Derm!
Efekt przeszczepu bez skalpela!


Liczba osób cierpiących z powodu wypadania włosów jest ogromna.
Najczęstszymi przyczynami utraty włosów są problemy zdrowotne, uwarunkowania genetyczne oraz nieprawidłowo wykonane zabiegi fryzjerskie.
Przerzedzenie najczęściej występuje na koronie głowy – partii najtrudniejszej do ukrycia.
Utrata gęstości włosów zmusza do zmiany fryzury.
Co jednak kiedy marzymy o gęstych, grubych, zdrowo wyglądających włosach…
Kiedyś w celu uzyskania objętości fryzury stosowano peruki, jest to jednak mało naturalne, niewygodne oraz zakrywające naturalne włosy.

Nowe rozwiązania na stare problemy!

Nasza firma oferuje idealne rozwiązania dla kobiet i mężczyzn z problemem słabych, cienkich włosów.  
System integracji włosów Hair Derm to metoda dodawania gęstości i objętości włosów w obszarach najbardziej tego wymagających. System integruje się z naturalnymi włosami,
dzięki indywidualnemu dobraniu tekstury, koloru i gęstości włosów systemu.

System Hair Derm pozwala na dowolną stylizację fryzury, ponieważ jest to integracja a nie peruka, unikalnie dostosowane rozwiązanie, pozwalające uzyskać wymarzoną fryzurę.
Integracja systemu z naturalnymi włosami jest niezwykle łatwa i zajmuje zaledwie kilka sekund. Nasi Klienci bez problemów radzą sobie z samodzielnym nakładaniem i zdejmowaniem systemu.
Baza systemu jest delikatną, przepuszczającą powietrze tkaniną, umożliwiającą skórze oddychanie. Dzięki indywidualnej projekcji i pobraniu kształtu głowy baza idealnie przylega do skóry. Włosy selekcjonowane są w taki sposób aby pod względem struktury idealnie integrowały się z naszymi naturalnymi włosami.
Fryzura jest naszą wizytówką, niezwykle ważnym elementem urody, jeżeli masz dość swoich słabych i rzadkich włosów, męczy Cię codzienna żmudna stylizacja, lub po prostu chcesz zmienić image, zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu. Pomożemy Ci uzyskać wymarzoną fryzurę, dzięki której zyskasz witalność, atrakcyjność i pewność siebie.

Zapraszamy serdecznie,
Zespół Hair Derm

Studio Aplet
Hair Derm